Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Krzysztof Hetman z PSL zostanie marszałkiem województwa?

Utworzony przez sztorm, 24 listopada 2010 r. o 07:25 Powrót do artykułu
kemor napisał:
Czy pan przynajmniej zna Pana Hetmana ? Co można mówić nie znając ! Jak by koleś obejrzał chociaż jedno wystąpienie Pana Hetman to jestem pewien odpowiedź jest jedna - SUPER FACET I TYLKO TAKI NA MARSZAŁKA
No cóż koluniu, na dobry bajer w wystąpieniach łapią się tylko tępaki i POlglowki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez dwóch zdań powinien powstać koalicja dwóch najsilniejszych partii w Regionie czyli PiS i PSL, ponieważ konieczne dla dobra województwa i jego rozwoju jest usunięcie z Lublina tych ukraińskich wieśniaków z Chełma, z panem który po za nazwiskiem (G***UK), wyglądem i charakterem nic wspólnego nie nie z narodowością ukraińską do wywalenia natychmiastowego konieczne jest trzydzwiowa szafa - niedoszła prezydent Chełma co przegrała stosunkiem 15 do 66 - Andrzej M. udochowiony obrotowiec (kariera polityczna ZChN, LPR, PiS, Polska Plus, PO) - Marek S. bierny mierny wierny wykonawca woli K.G.; największe pośmiewisko na Lubomelskiej 1-3 - Edmund B. - dyro od PROW, - Iwona N. - dyrektor Chełmskiego Funduszu Społecznego - Piotr F. (ten co prawda nie z Chełma ale równi głupi jak on, specjalista od wsiowego lansu udajacy Bonda z szalejacą 40-stka zwana MiSS sejmu - cała zameldowana w chełmie kadra Departamentu Chełmskiego Funduszu Społecznego - przy wydawaniu wypowiedzeń nie wolno zapomniec o pracujacym w Urzedzie Marszałkowskim sobowtórze Józefa Stalina plus kilkaset oficerów zorganizowanej grupy przestępczej kryp. Platforma Obywatelska, z Jackami S i Ś. z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bez dwóch zdań powinien powstać koalicja dwóch najsilniejszych partii w Regionie czyli PiS i PSL, ponieważ konieczne dla dobra województwa i jego rozwoju jest usunięcie z Lublina tych ukraińskich wieśniaków z Chełma, z panem który po za nazwiskiem (G***UK), wyglądem i charakterem nic wspólnego nie nie z narodowością ukraińską do wywalenia natychmiastowego konieczne jest trzydzwiowa szafa - niedoszła prezydent Chełma co przegrała stosunkiem 15 do 66 - Andrzej M. udochowiony obrotowiec (kariera polityczna ZChN, LPR, PiS, Polska Plus, PO) - Marek S. bierny mierny wierny wykonawca woli K.G.; największe pośmiewisko na Lubomelskiej 1-3 - Edmund B. - dyro od PROW, - Iwona N. - dyrektor Chełmskiego Funduszu Społecznego - Piotr F. (ten co prawda nie z Chełma ale równi głupi jak on, specjalista od wsiowego lansu udajacy Bonda z szalejacą 40-stka zwana MiSS sejmu - cała zameldowana w chełmie kadra Departamentu Chełmskiego Funduszu Społecznego - przy wydawaniu wypowiedzeń nie wolno zapomniec o pracujacym w Urzedzie Marszałkowskim sobowtórze Józefa Stalina plus kilkaset oficerów zorganizowanej grupy przestępczej kryp. Platforma Obywatelska, z Jackami S i Ś. z Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zielonkawy napisał:
ZIELONI W LUBELSKIEM MAJĄ WSZYSTKO JAK TAK DALEJ PÓJDZIE TO WSZYSTKO BĘDZIE ZIELONE.
ale jak by fajnie było cały świat w nadziei zielony z koniczynką, a w tle MARSZAŁEK województwa lubelskiego Pan Krzysztof HETMAN
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie dajcie wieśniakom znowu władzy! To oni robią z Lubelszczyzny zaścianek! Zróbcie koalicję PO-PiS! Precz z PSL!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Goszka napisał:
A Sosnowski????
Już dwa razy zmieniał barwy więc czas odpocząć
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aloj napisał:
Czy super facet tego nie wiem ,ale w roli marszałka jak najbardziej odpowiada mi.
Ja chodziłem z nim do szkoły SUPER FACIO a po pobycie w Warszawie szok to dla mnie gwiazdor. Dla niego to wyzwanie i robota bo taki jest. Trzymam kciuki za marszałka Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hetman to pozer. Nic nie rozumie, nic nie wie i jest to najbardziej niekompetentny facet jakiego sobie można wyobrazić. Uchowaj nas Panie przed takimi fachowcami. To taki Dyzma XXI wieku. Nic więcej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
grecki napisał:
Zobaczycie, że idzie nowe lepsze pokolenie fachowców. Krzysztof Hetman wiceminister Rozwoju Regionalnego to jest kandydat bardzo dobry. PSL zaczyna stawiać na młodych ekspertów przykład Pana Jarubasa ze Świętokrzyskiego wiek 36 lat marszałek województwa, ceniony młody człowiek wynik ponad 31 tysięcy głosów. To jest dopiero początek zmian zrównoważonych a nie wyrzucania, kłótni czy wykluczeń. Młodzi ze starymi muszą się dogadać i tak zaczyna być w PSL.
I to mi się w PSL-u podoba, młodość, chęć działania, werwa to przyszłość w każdej partii jak patrzę na michałkiewicza czy innych to ręce opadają, a dla ludzi z PSL ręce składają się do oklasków. Dobrze, że na nich głosowałem i głosowł będę a trzymam kciuki za Marszałka Hetmana
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Filozof napisał:
Hetman to pozer. Nic nie rozumie, nic nie wie i jest to najbardziej niekompetentny facet jakiego sobie można wyobrazić. Uchowaj nas Panie przed takimi fachowcami. To taki Dyzma XXI wieku. Nic więcej.
wiem Józefie, ze to tajne nielegalnie sprywatyzowane archiwum SB, w którym są orginały teczki pracy TW "Filozof" jest teraz w rękach ludzi zwiazanych z Ruchem Zaparcia oraz chełmską Platformą Obywatelską, wiec piszesz i gadasz to co ci każą gangsterzy z ukraińskiej mieściny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TW Filozof napisał:
Hetman to pozer. Nic nie rozumie, nic nie wie i jest to najbardziej niekompetentny facet jakiego sobie można wyobrazić. Uchowaj nas Panie przed takimi fachowcami. To taki Dyzma XXI wieku. Nic więcej.
To znaczy że ty widziałeś swojego idola jarusia kaczego z dynią halowen na łebie i z grabim pod rękę. HETMAN TO DŻENTELMEN PEŁNĄ BUZIĄ A WIEDZA TO TRZEBA WYSŁUCHAĆ CHOĆ RAZ I ZARAZ SIĘ DOWIESZ O KOMPETECJI, WIEDZY MERYTORYCZNEJ I KULTURZE OSOBISTEJ - TO POROSTU SUPERMAN pozdrawiam filozofa chyba z kula - aaaaa to mohery i dlatego
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
To znaczy że ty widziałeś swojego idola jarusia kaczego z dynią halowen na łebie i z grabim pod rękę. HETMAN TO DŻENTELMEN PEŁNĄ BUZIĄ A WIEDZA TO TRZEBA WYSŁUCHAĆ CHOĆ RAZ I ZARAZ SIĘ DOWIESZ O KOMPETECJI, WIEDZY MERYTORYCZNEJ I KULTURZE OSOBISTEJ - TO POROSTU SUPERMAN pozdrawiam filozofa chyba z kula - aaaaa to mohery i dlatego
I tak myśli wielu, wielu mądrych ludzi ja popieram w/w wywód za oczywistą prawdę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gość napisał:
A Pan Sosnowski zrobił co do niego należało, czyli zdobył prawie 18,5 tyś. głosów czyli drugi najlepszy wynik w województwie. Startował z mojego okręgu więc miałem okazję oddać na niego głos, tak żeby nie było wątpliwości.
I DOŚĆ JAK MÓWIĄ ROSJANIE I CHWATIT - CZAS NA DOM
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mam nadzieje ze jak upadnie rząd ryzego kundla Angeli Merkel kilka tysiecy działczy Zorganizowanej Organizacji Przestępczej krypt. PLATFORMA OBYWATELSKA ZNAJDZIE SIE TAM GDZIE ICH MIEJSCE CZYLI W ZAKŁĄDZIE KARNYM mam na mysli takze wielu przekreciarzy z naszego województwa z właszcza trzech miast: Chełma, Lublina i Puław, a pewien odwrócony co dostał Zaparcia bedzie tam chodliwą panienką wsród niewyżytych gittów-geyowych, których toczy hiv. RAZ SIERPEM RAZ MŁOTEM PLATFORMERSKA CHOŁOTĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kola napisał:
To znaczy że ty widziałeś swojego idola jarusia kaczego z dynią halowen na łebie i z grabim pod rękę. HETMAN TO DŻENTELMEN PEŁNĄ BUZIĄ A WIEDZA TO TRZEBA WYSŁUCHAĆ CHOĆ RAZ I ZARAZ SIĘ DOWIESZ O KOMPETECJI, WIEDZY MERYTORYCZNEJ I KULTURZE OSOBISTEJ - TO POROSTU SUPERMAN pozdrawiam filozofa chyba z kula - aaaaa to mohery i dlatego
DYZMA XXI WIEKU - to sama kwintesencja. Gratuluję autorowi trafności w doborze tych słów. Nieistety, nie tylko pozer i nieudacznik, ale również cham. Prostactwo bije na odległość.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jw napisał:
Pan Hetman to człowiek lubelszczyzny w Warszawie.I nie można tego zmarnować
I co on dla Lubelszczyzny zrobił w tej Warszawie? Niech tam sobie siedzi... kmiot.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie widzę lepszego kandydata na Marszałka niż Krzysztof Hetman.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teri napisał:
I to mi się w PSL-u podoba, młodość, chęć działania, werwa to przyszłość w każdej partii jak patrzę na michałkiewicza czy innych to ręce opadają, a dla ludzi z PSL ręce składają się do oklasków. Dobrze, że na nich głosowałem i głosowł będę a trzymam kciuki za Marszałka Hetmana
Głosuj dalej na tą zieloną pajęczynę stołków, co tam, że wieloletnie rządy tych fachowców sprowadziły Lubelszczyznę do "zaszczytnego" tytułu najbiedniejszego regionu w Unii Europejskiej, ale co tam...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
marta napisał:
DYZMA XXI WIEKU - to sama kwintesencja. Gratuluję autorowi trafności w doborze tych słów. Nieistety, nie tylko pozer i nieudacznik, ale również cham. Prostactwo bije na odległość.
ta charakterystyka to wypisz wymaluj POrtret psychologiczny NaPOleona z Chełma - człowieka tak naprawde zakompleksionego narodowości ukraińskiej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ustalenie kto robi wpisy jest sprawą prostą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...